A lidi taky víc jdou ven do přírody, nehrabe jim tolik, přijdou na jiný
myšlenky, řeší jiný záležitosti než politiku.
To často pak už není takový to: Ty stará politická zrůdo!!! Ale třeba:
Dneska vám to mimořádně sluší, mladá paní. Můžu vás pozvat na kávu?
Ona dáma, /ta stará politická zrůda, dle toho stejného pána:DDD/
štěstím učůrává, protože ten chlap se jí líbí už asi 10 let, s
radostí přijímá.
Ono to je jak se psy...Přes plot by se roztrhali a sežrali zlostí, pustíte
je k sobě, sežrali by se samou láskou:D
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)
