Protoze vetsina mistnich diskutnici nema ani sajn, o co vlastne slo, nadrzuji z nejakeho osobniho duvodu Rusku a nic jneho je nezajima, krome toho ani politicke deni nijak zvlast nesleduji a uz vubec o nem nepremysleji..pochybuji, ze nektera z nich se kdy blize zabyvala pricinami valecnych konfliktu ... pokladaji jen stereotypni otazky, ponevadz si mysli, ze na ni neni odpovedi, ve skutecnosti je to ale zbytecne v soucasne sestave rozebirat.
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

