Tak ted řvu smíchy...tak zuřením začnu..kdo by mě tak asi mohl rozzuřit ...krásná..no krása je pomíjejíci..z krásného džbánu se nenapiješ,chytrá..no diplom jsem si nekupovala od Nerudové..bohatá jsem a to bohatství mám v srdíčku ve své duši..a zdravá ? No zdravá já tu máti měla poslechnout když jsem vyrážela na lyže a říkala mi Lido vem si košilku a bundu.. na stáří budeš brečet budou tě bolet záda..no a je to tady..já jen na podprdu svetr a už se razilo na běžky..víš Loretko já vyrostla na horách v krutých podmínkách..otec byl dobrovolný člen HS..takže v takové prostředí já se pohybovala a jsem za to ráda.
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

