Kájo. Nechodím tady už pár dní. Jelikož tě mám rád, pomohl jsi mi.
Chtěl bych ti poradit. Zavři to tady. Brzy tady skončíš jen s Bystrouškou
a pár zkrachovalých z místnosti socialismu. Nemáš na to. Tobě stačí
brouzdat po ostatních světnicích a projevovat svoji lásku k Putinovi. Tam
obšas dostaneš přes držku. Jelikož tobě to nedojde, budeš se vnucovat
dále.....krásný život, ať se daří 
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)




