kdysi jsem nakoukl, měli tam podporu podnikání, o socialismu, nebo
komunismu nic. A to je ten podvod. Ale lidé líní myslet, jako třeba ty, to
nikdy nepochopí, protože nechtějí. Vy nechcete nic, jen si vybíráte
spasitele mezi těma nejhoršíma lidma v ČR, protože nikdo slušný tam
není, a nevlezl by tam.
Jo a s tím "myslím to upřímně" už tu byl Standa Gross, a víme co pak
předvedl
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

