Rozcestník >> Společnost a komunity >> Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Překlepy se tu neřeší. Blbé koláže mažeme.

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #38439

Zobrazit vše


| Předmět: RE:
25.05.23 11:19:52 | #38440 (1)

Můžeš mi překopírovat z článku, co v něm jsi pochopila jako paniku????????

Toto je celý text článku :
"Dohoda o umístění nestrategických jaderných zbraní na území Běloruska jako taková nová není. Obě země plán ve čtvrtek jen potvrdili podpisem příslušné smlouvy.

„Běloruská republika má zájem na dalším rozvoji strategických spojeneckých vztahů s Ruskou federací ve vojenské sféře,“ citovala TASS běloruského ministra obrany Viktora Chrenina.

Ve čtvrtek podepsaná smlouva upravuje rozmístění takzvaných taktických jaderných zbraní, které jsou v porovnání s těmi strategickými menší, mají kratší dolet a jsou méně ničivé."


To je prostinká informace. Tak to má být, od toho media jsou. Fakt nepobírám, kde v tom spatřuješ paniku.
Paniku předvedl rusák v 2014, když si usmyslel, že se NATO nahrne na UA a postaví u ruských hranic sila s jadernýma raketama. To byla panika, kterou ten ruskej sviňák zakončil rozpoutáním války.

Notak si rusák nacpe atomový rakety do běloruska. aspoň už nebude moci ani pípnout, když si je NATO nacpe na Ukrajinu.

pak se pobavíme o panice



| Předmět: RE: RE:
25.05.23 12:35:22 | #38459 (2)

čteš i příspěvky pod články..nebo jen co se ti hodí ?



| Předmět: RE: RE: RE:
25.05.23 12:46:40 | #38462 (3)

Příspěvky pod články nečtu, přeci nejsem idiot, abych řešil emoce pár jedinců .-)))))))))))))­)))))))))
Mne zajímá jen to podstatné, ne názory nějakých nul .-))))