Rozcestník >> Společnost a komunity >> Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Překlepy se tu neřeší. Blbé koláže mažeme.

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #38949

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
26.05.23 20:30:09 | #38949
Reakce na příspěvek #38945

Laka je predstava, ze kazdy ma zamestnani, o ktere se nemusi bat, ze vsichni meli tak nejak stejne, nebylo zas az tak moc co zavidet. Kdo uz mel v Cesku strach o praci? Plno lidi melo zivot celkem bez stresu, pametnici jako zde o tom vypravi, jak to bylo uzasne a oni tomu veri. Tedy jak pro koho, kdo chtel neceho dosahnout a mel ideje a preferoval individualitu, tomu se zapadni system libil a i libi, pro zbytek bylo asi lepsi nevybocovat z rady. Slysim to casto do zanmych jaka byla za socilaismu sranda, jak se porad delaly vecirky, chodilo se po Praze behem pracovni doby, k holici a nakupovat, s detmi byla kazda doma treba 3 roky a misto ji zustalo..to vse v kapitalismu neni mozne..casto mam pocit, ze my jsme makali a mi spoluzaci chodili do prace pro legraci a pro penize.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
26.05.23 20:41:41 | #38952 (1)

Přestan se tady vykecávat a začni něco dělat *12555* *6407*




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
26.05.23 21:55:11 | #38983 (2)

Obsah příspěvku byl smazán. Důvod: opakovane osobni osocovani jineho diskutera a 1 den blokace na sklidneni k tomu.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
26.05.23 22:10:31 | #38985 (3)

Krudoxi, já tě nepoznávám. Kde je ten starý Krudox. *19532*




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
26.05.23 22:18:49 | #38986 (4)

ty mě ještě neznáš...
jiná doba...



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
27.05.23 06:53:40 | #38997 (4)

Dostal 1 den na premysleni nad svym primitivnim agresivnim chovanim vuci jinym diskuterum.

Mozna mu to nepomuze, ale ma moznost nad zmenou sveho chovani aspon trochu premyslet.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
26.05.23 20:45:38 | #38953 (1)

Pořád jenom o kapitalismu píšeš,ale ono to nebude s tím kapitalismem u tebe nebude tak horký jak koukám :-D Ty druhý at makaj,já si udělám kafíčko :-)))))



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
26.05.23 21:56:05 | #38984 (2)

Obsah příspěvku byl smazán. Důvod: co děláš ty? ***



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
26.05.23 20:46:58 | #38954 (1)

Kdyby to bylo takhle jednoduché! *24670*
Po listopadu 89 nastalo okouzlení Klausem,levice byla zdiskreditova­ná,občanstvo max.důvěřivé vůči novým politikům,kteří měli volné pole působnosti,utíkali před zákonem a poničili i ten zbytek společenských morálních hodnot.Právě toto oprávněné zklamání vzbudilo v některých lidech onu nostalgii.

https://www.respekt.cz/externi-hlasy/strasky-uhde-a-jezek-odkryvaji-karty

https://blog.aktualne.cz/blogy/jan-urban.php?itemid=19441



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
26.05.23 21:06:41 | #38965 (2)

Před zákony nikdo neutíkal, ale ta legenda se fakt fest drží :-)))))))))))))))))))

Nevím sice jak dnes, po té kruté eskapádě Babišovo vlády s dluhem, schodkem a inflací, ale do té doby snad jen 28 % čechů považovalo reálsocialismus za lepší .-))))))))))))))
a nejspíš bychom neprohádali, kdo to je :-)))))))))



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
27.05.23 07:16:14 | #39000 (3)

Ty tu taky prestan trepat ty sve blbosti o nejakem Babisovem dluhu. Uz mi timto neustalym omilanim nejakeho Babisova dluhu pripominas toho uzitecneho idiota a zlocince Fialu.

Babis byl ministrem financi a premier, co velkou merou prispel v CR k rustu zivotni urovne i k oddluzeni statu.

Pak ale prisel i tebou podporovany covidi cirkus a k tomu jeste i ten predevsim EU greendeal a s tim prisel i upadek veskere ekonomiky na zapade. To silene zadluzeni se tu tedy tyka vsech zemi predevsim tech na zapade a v tomto ohledu ani za toho Babise se stale CR nedostala do tak vysokeho zadluzeni jako jine zeme.

Dnes je to ale v CR jeste horsi a je tu uplne neschopna zlocinna loutkova vlada slouzici cizim zlocineckym zajmum. Za mnohem kratsi dobu uplne bezduvodne jeste vic zadluzili CR, nez se to kdy komu podarilo pred nimi a to uz tu davno tu covidi maskaradu nemame i kdyz i v soucasne vlade je ten ministr zdravotnictvi uzitecnym idiotem hajic potrebu dal nakupovat ten covidi suvix jenz ma na svedomi uz smrt a poskozeni zdravi u milionu lidi po celem svete.

Dal je tu uplne silene zlocinne a zbytecne vmesovani se soucasne vlastizradne vlady do cizi valky a podileni se sankcich, co CR a jeji obcanum absolutne nic dobre neprinaseji ale jim pouze skodi.

Babis si tu covidi saskarnu sam nevymyslel. Je jen velice smutne, ze se na tom podilel a nesnazil se vic hajit zdravy rozum a naslouchat lidem, ktery v teto veci rikali pravdu, ale byli dehonestovani a oznacovani za dezinformatori, nebo prekazeli svym odbornym nazorem prolhanym zlocinnym parazitujicim smejdum, kterymi nebyli pouze ti pharmamafiani, ale i bankari a dalsi korporatnici, co z teto umele vytvorene krize tezili a okradli cele staty, ale i hromadu lidi o jejich uspory i majetek.

Tohle silene parazitovani a okradani lidi dnes ale pokracuje dal.