Rozcestník >> Společnost a komunity >> Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Překlepy se tu neřeší. Blbé koláže mažeme.

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #39913

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE:
30.05.23 16:36:36 | #39913
Reakce na příspěvek #39909

Tebe by misto toho vice tesilo, kdyby 8 let zlocnne terorizovani a zabijeni lidi na vychode Ukrajiny byli kompletne do jednoho vojensky vyhlazeni ukronacistami a jejich novymi zbranemi dodanymi z USA a zapadu po tom jak uz koncem roku 2021 ukronacisticka Kyjevska chunta jednostranne ohlasila, ze se dal ani jen nebudou tvarit, ze by chteli naplnit nejake minske dohody a misto toho pujdou valcit.

Proc by jim to melo Rusko dovoliit takovyhle podraz a zlocinne jednani ?



| Předmět: RE: RE: RE:
30.05.23 16:51:45 | #39924 (1)

Člověče,neotravuj mě.Opravdu mě nebaví,dostávat od blbů kapky zprava i zleva.



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
30.05.23 23:41:51 | #39986 (2)

Sama se v tomto ohledu chovas hloupe, kdyz tyhle skutecnosti ignorujes a jdes omlouvat to priserne zlocinne jednamni ukronacisticke Banderovske chunty.

Kdyz jim konecne jde dat nekdo po to zlocinnem rypaku za ty prasarny, co delaji, tak najednou nad nimi jdes ronit krokodyli slzy, ale je ti uplne lhostejne jako odporne prasarny i podrazy tyhle lidi celou dobu delaji skodic tim nejen tem lidem na vychode, ale vubec v cele Ukrajine !

Spravne by se lidi zijici na Ukrajine meli pridat k lidem na vychode a konecne se zbavit tech zlocinnych zmetku,co nici jejich zemi a zenou je na jatka slouzic tak zlocinnym zajmum odpornych zlocinnych parazitu z USA a zapadu.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
31.05.23 06:33:51 | #39995 (3)

Ještě bych pochopila,kdybys po mně vyjel kvůli příspěvku laděnému výhradně protirusky.Jenomže ty mě takhle otravuješ i v případě,že kritizuju Ukrajinu i Západ za chování před únorem 22 ! *14887*