Rozcestník >> Společnost a komunity >> Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Překlepy se tu neřeší. Blbé koláže mažeme.

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #42544

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.23 19:24:46 | #42544
Reakce na příspěvek #42540

Jinak to působení Židů ve vedoucích strukturách bolševiků byl jedním ze zakladních kamenů antisemitismu u Německých nacistů. Jo,vím. Podle mě ale na nic nelze pohlížet černobíle. Když někdo od 5 let čte knížky,těžko z něj bude rolník co se bude 16 hodin denně lopotit někde na poli,ale chce pokud možno se mnout ručičky za co nejmín práce :-))) A v revolučním Rusku jedinou možností jak toho dosáhnout bylo dost často dělat komisaře revoluce. Takž úplně jednoduchý. Jinak samozřejmě Židé nejsou svatí,ale po holokaustu za války se přistoupilo na to že když si tolik vytrpěli jako národ,tak se o nich nesmí mluvit jakkoliv špatně,což ale taky není dobře. Jedině racionální přístup je řešení



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.23 19:37:59 | #42545 (1)

Jestli umíš anglicky, tak zde to máš z úst nejpovolanějších co a jak to bylo s Hitlerem a židy! jestli ne, tak holt budeš furt trvat na wikinkových dogmatech.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.23 19:46:59 | #42550 (2)

Hele,mě fakt nemusíš postovat nějaký ukázky z youtube,o historii jestli dovolíš něco vím a zrovna tohle je téma které mě zajímá



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.23 20:02:32 | #42555 (3)

Kdybys věděl, tak nenapíšeš co si napsal. *4511*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.23 20:50:30 | #42559 (2)