Rozcestník >> Společnost a komunity >> Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Překlepy se tu neřeší. Blbé koláže mažeme.

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #45950

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
12.07.23 10:51:34 | #45950
Reakce na příspěvek #45946

Tvoje mysleni je ponekud primocare..chybi ti jakakoliv fantazie. Zatimco ty tu "politiku" zeres, Krak a uz i ja, to nebereme vazne..tedy politiku ano, ale vase kecy okolo toho ne. Me zajima na celem akorat fakt, jak se kdo odhaluje, nekdo si potrebuje pripadat dulezity, jako treba ty, nekdo zas jak je oblibeny, jiny si zase chodi v anonymite zanadavat...a hlavne a predevsim jste se tu vsichni, kdo fandite Putinovi pekne sesli , abyste mohli nerusene a bez obav nadavat na Ukrajince, citite se tady silni, ponevadz je vas "mnogo", nebot v jednote je sila.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
12.07.23 11:00:53 | #45952 (1)

Pozor ! Vloni ji spocitali pri testu IQ 148 a to na zadnem hloupem testu, ktery obvykle dela MENSA , ale rovnou u odborniku na FACEBOOKU. To je uz absolutni zaruka kvality a inteligence. *9388*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
12.07.23 12:06:31 | #45976 (2)

Stratosi, nech si tvé hloupé kecy. Ano, nechala jsem si udělat IQ testy, sice ne Mensou, ale jinou institucí, která je také dělá. A to číslo jsem nezveřejňovala, takže ho nemůžeš vědět ani ty. Zveřejnila jsem ale informaci, která mi byla sdělena a která potvrzovala, že co do logického myšlení jsem na tom velice dobře. Dokonce ho mám nadprůměrné. Sám jsi to četl na vlastní oči. U tebe je obvyklé, že vždy přilezeš s nějakou svojí poznámkou v okamžiku, kdy to někde začne "vřít". A vždy to má stejný účinek, situaci ještě zhoršíš.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
12.07.23 12:51:30 | #46008 (1)

A ještě zareaguji na toto, co jsi napsala. Moje myšlení je naprosto v pořádku. Protože na rozdíl od tebe a dalších, si vždy všechno doplním oním B, které většinou nikde nezazní. Hlavně u vás tedy rozhodně nezaznívá. Jinak ano, každý se tu svým způsobem odhaluje. A ne, nepřipadám si důležitá, kdyby tomu tak bylo, chodila bych na vícero diskusí. Tam mě ale nikde nenajdeš. No a za další, co znamená ono - především jste se tu sešli ti, kdo fandíte Putinovi, abyste mohli nerušeně a bez obav nadávat na Ukrajince? Co je tohle za nesmysl? Vyskytují se tu i ti, co nadávají na Rusáky a vše, v rámci své omezenosti kritizují a odsuzují. Jednou takovou jsi i ty. A ano, je nás stále více a ještě nás bude přibývat, co si myslíme, že Ukrajinci jsou vinni tím, co se v současnosti děje na Ukrajině. Protože válka nezačala před rokem a něco, jak je nám tvrzeno, ale tam se válčí už od roku 2014, kdy tam došlo k převratu. A to není o tom, že fandíme Putinovi, ale o tom, že nefandíme válce a chceme mírové řešení. Což Ukrajina stále neakceptuje a požaduje další dodávky zbraní a peněz s tvrzením, že tam bojuje i za nás. Nás snad někdo ohrožoval? Někdo prahnul po našem území? Někdo se nám vměšoval do chodu naší země? A bylo jím právě Rusko? Ne, nebylo. My jsme si z něj ale udělali nepřítele sami, svým chováním k němu. Ostatně i to tvoje Švýcarsko to již pochopilo a odmítá tam posílat vojenskou techniku. Samozřejmě to odmítají i jiné země. Třeba Rakousko nebo Maďarsko.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
12.07.23 12:56:52 | #46010 (2)

Krak píše :
Převrat je vnitřní záležitost dané země, nikoli začátek války. Tím byla ruská anexe Krymu a vyvolání občanské války na Donbase. :-)))

Kdo nefandí válce, žádá odchod Ruska ze země, kde nemá co dělat .-))))
Rusko se nám vměšovalo do chodu země, jistěže - očet špionů, Vrbětice, novičok, ....

Osobní emoce do věcné diskuse nepatří :-)))))



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
12.07.23 13:02:13 | #46012 (2)

Krak PS :
Švýcarsko e na seznamu ne-přátelských zemí ruska od března 2022

https://www.denik.cz/ze_sveta/ruska-seznam-nepratelskych-zemi.html

Naopak pochopilo něco jiného a dovolilo tam svoji techniku německu poslat a rusák ho díky tomu ho rusák dokonce vyřadil z neutrálních zemí

https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-evropa-svycarsko-uz-neni-neutralni-prohlasil-rusky-velvyslanec-v-bernu-40436422

:-)))



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
12.07.23 13:04:25 | #46013 (2)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
12.07.23 13:12:22 | #46014 (3)

A ještě D a E

Další země zvažuje konec neutrality
https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-evropa-irsko-prehodnocuje-neutralitu-kvuli-podezrelemu-chovani-ruskych-lodi-v-okoli-40436394

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/nato-svycarsko-neutralita-valka-rusko-bezpeci.A220520_191132_zahranicni_mejt

A Finsko už v NATO je a Švédsko jednou nohou (obě země byly neutrální)

:-)))))))))))))­))))))))))

Zatím drží jen to Rakousko, ale i to se změní :-))))

No jo, je vás čím dál víc a kolik vás ještě bude, pane jo ....




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
12.07.23 13:29:15 | #46018 (2)

Prave ze Svycarsko dalo zelenou k odeslani zbrani Ukrajine, parlament to odsouhlasil jako vyjimku z vojenskeho zakona.

https://de.euronews.com/2023/05/12/schweiz-waffenlieferungen