Rozcestník >> Společnost a komunity >> Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Překlepy se tu neřeší. Blbé koláže mažeme.

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #46361

Zobrazit vše


| Předmět: RE: ...
13.07.23 17:49:36 | #46361
Reakce na příspěvek #46360

Chyba Loraka,že ho tady nechává...!



| Předmět: RE: RE: ...
13.07.23 17:55:59 | #46363 (1)

Krak to vidí tak,
že pokud tu chce Lorak mít diskusi, nesmíš sem ty a antagon .-)))))
Vy nediskutujete, vy jen blejete .-)))))))))))))

Jinak tady bude to, co tady bylo dopolednae - Lidka na 2 stránkách časového řazení, zcela bez reakcí, jen její frustrace a miondráky .-)))))))))))))
Lorak to určitě viděl a ví :-)))))))



| Předmět: RE: RE: RE: ...
13.07.23 19:13:20 | #46382 (2)

Uklidni se. Psat zde muze kazdy a jakekoliv osobni osocujici napadani jinych diskuteru je zde nezadouci veci. Proste kazdy si muze psat o cem chce a hajit cokoliv o cem je sam presvedcen a ty se budes vuci temto lidem chovat s nalezitym respektem, ktery ale pak musi projevit i oni tobe kdyz hajis svuj nazor a presvedceni, ktere mas.

Zablokovan si byl predevsim za to osobni osocujici napadani lidi hajicich jiny nazor a presvedceni, ktere mas ty sam. Az v tom budes pokracovat dal i na tomto svem druhem ucte bloknu i ten a dam navrh adminovi fora na blokaci ip adresy za obchazeni blokace.

"Nesouhlasím s tím, co říkáte, ale až do smrti budu hájit Vaše právo to říkat."
Evelyn Beatrice Hall



| Předmět: RE: RE: RE: RE: ...
13.07.23 19:24:24 | #46384 (3)

Krak ti vzkazuje :
Návrhy si dávej jaký chceš komu chceš.
Teď si ale primárně přečti, na co byl ten můj příspěvek reakce a pokud jsi jen trochu soudný, přepíšeš tenhle příspěvek jiným.

Já taky budu hájit právo i tovje říkat své názory. Ale tvoje lži budu oznařovat jako lži .-)))) Lež není názor, už si to uvědom .-))))

Pokud hájíš lež, mohu tě prohlásit za lháře. Musíš si zvyknout :-))))))
A ke lháři se s respektem NEMUSÍ CHOVAT NIKDO. A já teda nebudu .-)))))



| Předmět: RE: RE: RE: RE: ...
13.07.23 19:26:41 | #46386 (3)

Krak PS :
Lidi hájící názor jsme nikdy neosočoval. Pouze lidí něco tvrdící, co nemohou dokázat, a já pro změnu dokázal doložit, že to tak není, jak tvrdí.
Nauč se rozlišovat mezi názorem a tvrzením, to je stěžejní