Rozcestník >> Společnost a komunity >> Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Překlepy se tu neřeší. Blbé koláže mažeme.

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #48211

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE:
25.07.23 10:08:50 | #48211
Reakce na příspěvek #48210

A proc bych mel cestovat nekde do Rusko. Mou rodnou zemi je Ceskoslovensko. Straci z CR a SR poslat doprdele ty zlocinne parazity a prestat podporovat jejich zlocinne zamery i na Ukrajine.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
25.07.23 10:16:48 | #48213 (1)

Tak posli Putinovi zvaci dopis po vzoru Bilaka, vstoupis do dejin a stanes se zachrancem slovenskeho naroda, treba by slo i pozadat Orbana, stejne se Slovensko podle nej odtrhlo od Madarska a spolu s nim se pak pridat k Rusku.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
25.07.23 11:33:02 | #48216 (2)

Za Maďarů byli Slováci pro ně méněcenný národ. Zničili jim archívy, dokonce i vesnice přejmenovávali a jednali s nima jak s otroky.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
25.07.23 11:42:40 | #48217 (3)

Tak ted Orbana nekteri Slovaci obdivuji..uz tehdy se rikalo "Madar je pan, ten bije".. a o Cesich "Cecha do mecha a do Dunaja s nom", nebo snad ne?



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
25.07.23 16:14:53 | #48246 (4)

To jsou jen tve fantazie. Ja podle prijmeni mam zrejme nemecky puvod, ale sem cechoslovak Otec z Moravy a matka ze Slovenaka a narodil sem se na Slovensku v mestecku co je par km od hranice s Moravou.

T.G.Masaryk mel Otce ze Slovenska z Kopcan co je zde od nas asi 20km a matku mel cesku nemeckeho puvodu.

Moji rodnou zemi kde sem se narodil je tedy Ceskoslovensko. Vlastni bracha uz se narodil v Brne a ted zijie na Morave.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
25.07.23 16:18:47 | #48247 (5)

Jak se k Slovakum zacali madari chovat od te doby co si konecne uzakonili spisovnou madarcinu nekdy v polovine 19 stoleti mne nijak nezajima. Slovaci i jako slovansky narod meli svuj jazyk i kulturu mnohem driv a madari jenz maji mongoloidny kmenovy puvod a byli kocovnym kmenem do sveho jazyka prevzali i par slovenskych slov kdyz jim Slovane umoznili osidlit cast sveho uzemi, co bylo soucasti Velke moravy.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
25.07.23 16:22:10 | #48248 (6)

Madari mohou byt jen radi ze dnes vubec maji nejake sve uzemi, nebo i podle narodnostni skladby je vic nez zrejme, ze jsou zde cizim mnohem pozdeji dokocovanym narodem obklopen slovanskymi nanrody jenz zde zili mnohem driv, nez sem vubec nejaky madari dokocovali a dostali zde azyl.




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
25.07.23 16:39:38 | #48253 (5)

V dobe , kdy se to rikalo, js byl Loraku jeste na houbach..rikali mi to sami Slovaci, kteri tu dobu pamatovali..



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
25.07.23 17:12:34 | #48267 (6)

blbost! Mám na Slovensku část rodiny, a nikdy jsem to od tety ani strýce neslyšela



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.07.23 17:22:00 | #48276 (7)

Asi zalezelo cim byli a kdo byli...



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.07.23 18:41:04 | #48333 (8)

Ty .... přece partyzáni ))))) *23266* *2*




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
25.07.23 14:35:00 | #48234 (3)

Však proto se spojili s Hitlerem, za existenci samostatného státu.
https://ct24.ceskatelevize.cz/svet/2759030-pred-osmdesati-lety-vznikl-slovensky-stat-satelit-nacistickeho-nemecka
Pak ze zotročení obviňovali Čechy,přestože jim po 2.sv.válce pomohli -zejména vytažením nacistické osiny ze zadku.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
25.07.23 16:29:56 | #48249 (4)

Ty zde laskave taky nefantaziruj. Vescina Slovaku byla proti mistni fasisticke vlade a nesouhlasili s jejich vazalskym chovanim ve vztahu k necistickemu Nemecku. Cesi byli pokud jde o nacisticke Nemecko mnohem vecsimi kolaboranty a zaprodanci.

Rozdeleni Ceskoslovenska byla Hiitlerova prace a kdyby tehdy Slovensko nevyhlasilo svou samostatnost, tak by dovolil jeho rozdeleni medzi Polsko Madarsko a vychod zakarpatska Rus co na nejaky cas po rozpadu prvni Ceskoslovenske republiky samostatnost byla okupovana chvili madari a potom si toto uzemi vzal Stalin.

Slovensko jiste ma silne vazby k dalsim slovanskym narodum vcetne samotneho Ruska i kdyz vecsina Cechu se vubec hrde ke svemu slovanskemu puvodu vubec nehlasi a hodne z nich jsou stastny v potalizackej pozici vuci zapadu.

Kdysi i cesky narod bojoval za svou svobodu a nazavislost na zapade, ale byli podrobeni podvodem a nasilnou cestou a jinak tomu neni ani dnes.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
25.07.23 16:31:04 | #48250 (5)

Slovaci nakonec i prisli o znacnou cast sveho uzemi prave diky Hitlerovi a jeho arbitrazim.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
25.07.23 16:36:09 | #48251 (6)

Kdo zradil Ceskoslovensko byli ti zapadni paraziti jenz jsou i primo odpovedni ze 2 sv. valku diky sve hospodarske krizi a financovani extremizmu v Nemecku a podpore Hitlera, kde by se on nikdy bez jejich podpory k moci nedostal.

Jedina pozitivni vec co kdy prisla ze zapadu bylo po 1 sv. valce kdyz pro oslabeni Rakouske monarchie dovolili vytvorit samostatnou Ceskoslovenskou republiku. Jak ale videli, ze se nam zacalo darit a stali sme se dustojnou konkurenci i pro ne samotne opet dovolili, aby sme se dostali do vazalske pozice a zaprodali nas nejdriv Hitlerovi a pak Stalinovi.

Ceskoslovensko prosperovalo bylo bohatou zemi i v ere toho vlyvu SSSR a bylo mnohem svobodnejsi zemi nez jak je tomu dnes a to i navzdory pritomnosti SSSR vojsk na nasem uzemi !

Ze zapadu k nam vecsinou vzdy prislo jen to zotrocovani a parazitovani.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.07.23 16:37:31 | #48252 (7)

Ta zapadni demokracie neni zadnou demokracii ale totalitnim diktatem zapadich elit bank a korporaci, co si z CR i SR udelali zavisle kolonie na kterych parazitujou i dnes.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
25.07.23 17:14:59 | #48269 (5)

Karol, to neokecáš- prostě jste si v tu dobu ,,vybrali,,
A to, co následovalo potom....je věc jiná )