My?)))
Zapomínáš na rok 1989 ? Tam měl ten šašek prostor a hlavně možnost a
příležitost, ukončit historii komunistů. Neudělal to.....proč asi?
A měnit dějiny-minulost- se tu snažíte vy! MARNĚ. 
V 1989 komunisty neukončili protože s nimi udělali dohodu, proto "revoluce" byla sametová a ne třeba jako v rumunsku.
měnit minulost zkoušel rusák, nevyšlo mu to. už to zkouší zas a zase mu to nevyjde.
a když rusák, je jasné, že i rusákovo příznivci.
tedy vy, kopretinko .-))))))))))))))))))))))))
nevyjde vám to :-)))))))))))
Jinak sice jim (politické straně) to trvalo 30 let, ale snad už od nich
máme pokoj i tak.
Vás, komunistů "bez legitimace", se ale budeme zbavovat ještě hodně dlouho
- než vymřete :-)))
Ono to bude zase jinak, nežli ty si přeješ. Budeme se zbavovat takových, jako jsi ty. Zaslepených jedinců, demagogů a fanatiků, kteří naši republiku dovedli tam, kde jsme.
zacnete zas zavirat? jestlipak vis marticko, ze v prvni mezi roky 1948 a 1968 bylo v Ceskoslovensku nove zrizeno pres 400 vezeni a nekolik set pracovnich , napravnych taboru? Fungovaly az do roku 1989.
Šatně pochopeno. Zbavovat ještě neznamená je někam zavírat do pracovních a nápravných táborů, ale zbavovat je jejich funkcí a také je hnát k zodpovědnosti za to, co s touto republikou udělali.
O těch jste přece psali, že byli nevinní. No nevím, nemohu to posoudit, ale já psala o těch, kterým se vina dá lehce prokázat.
zatím jsi nenapsala co krak provedl s touto republikou a jakou že v ní má fukci, které se ho plánuješ zbavit, kecko...
Opravdu se jim fá vina lehce prokázat a nebo si to jen myslíš?
A nebo to prokážeš stylem právě Horákové, Slánského, ap.?
I ta Horáková si chtěla přivydělat - prokázáno - ale na provaz to
nebylo . 
co udělal krak s touto republikou a jaké funkce ho zbavíš, žvanilko?

Ty se raději do diskuse nepouštěj, málo čemu rozumíš a vždy ji absolutně nezvládáš. On to psal jako první a já na to jeho jen navázala. Navíc jsem pak odpovídala Lorettě na její příspěvek, kde jsem to i vysvětlila.
takže uznáváš, že jsi jen blbě a nafoukaně kecala nebo se budeš blbě vymlouvat dál?
Tak to byste vy komunisti ale rozhodně nedělali, protože byste letěli jako první :-))))
Tak v tom vy komunisti máte praxi :-))))
Já vás nechám normálně, přirozeně vychcípat.
Vy se budete zbavovat :-))))))))))))))))))))))
Tam, kde jsme ji dovedla babišovo vláda s váma komunistama
:-))))))))))))))))))))))))
a vy předtím k totálnímu krachu :-)))))))))))))))
Kdo my? Rozhodně bys neměla sázet na návrat komunistů. Hrozí akorát
příchod opačné krajnosti = radikální pravice.Spoléhám ovšem na
našince,že nic takového nedopustí. 
Jejdanánku, honem si dej mokrý hadr na hlavu, mysli na svoje zdraví.
Já na to nesázím, ale je jisté, že se levice do sněmovny zase vrátí. Nemusí to být hned v dalších volbách, ale stane se.
Marta neni clenem zadne politicke strany a ty hloupe poznamky na adresu komunisticke strany si nech pro sebe.
Předpokládám, že ani ty nejsi členem KSČM. ale komunistou není člověk, který má jejich legitku. mnohdy to opravdu není komunista, ale vychcan
komunista je člověk s komunistickými názory a chováním. takže martička, např. a i ty.