Kolikrát ti mám opakovat,že zdejší chaty nenahrazují solidní socio
průzkum?! Ostatně ani tady nejde o jednohlas.
A místo poznámek o růžových brýlích,zkus argumentovat věcně.Co z toho,o
čem jsem psala,nesedí?
Kolikrát ti mám opakovat,že zdejší chaty nenahrazují solidní socio
průzkum?! Ostatně ani tady nejde o jednohlas.
A místo poznámek o růžových brýlích,zkus argumentovat věcně.Co z toho,o
čem jsem psala,nesedí?
Co se tyce Madarska a i Polska, je to tvuj dojem a mozna i prani. Onehdy jsem si preceta nemecky clanek o tom, jak to vypada v Organove Madarsku...Zrovna tak je muj dojem, ze v Cesku fandi prilis mnoho lidi Putinovi a Rusku jeste vic o antisemitismu, ktery v Cesku buji , ti snad nemusim ani povidat. Bohuzel vetsina lidi nerekne, co si opravdu mysli, teprve kdyz jsou inkognito...to je taky muj dojem a nejen muj , pretvarka je uz z doby socialismu vsude pritomna..
Ty jsi skutečně doteď nepostřehla až fanatický polský odpor vůči
Rusku? 
Ale pokud se řídíš dojmy,namísto fakty ,těžko se domluvíme.
https://echo24.cz/a/SWHDs/cesko-prijalo-nejvice-uprchliku-skonci-narok-na-zdravotni-pojisteni
Al postrehl, Polaci jsou celkove jini, nez Cesi, bylo tomu vzdy tak a nelze se jim divit, maji horsi zkusenosti s Rusaky, nez Cesi!
To je pravda druhá světová válka pakt s fašistickým německém a Sovětským svazem o území Polska, ze staré Warsavy koncentrák kde lidé hladověli.Ti co přežili převezli za doprovodu SS do Ruska za doprovodu Rusů.Ti co měli štěstí umřeli,nebo utekli na západ a 8hned se rekrutovali do různých antifašistických armád.
Nic jiného netvrdím.Taky jsou podstatně větší a jejich odpor má
jinačí grády. 
https://www.novinky.cz/clanek/podcasty-hlas-na-pousti-kaczynsky-jako-druhy-putin-cesky-pohled-na-polsko-je-casto-povrchni-az-hystericky-40446688#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&source=hp&seq_no=5&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
Nutno podotknout, ze Polaci se ke svym lidem v cizine chovaji zcela jinak, nez Cesi a taky Polaci v cizine projevuji velkou soudrznost a pomahaji si navzajem,coz je u nasich lidi jev zcela neznamy...
Možná až teď v současnosti. Ale nikdy dřív, jsem si ničeho takového nevšimla. A to jsme tam byli téměř 2-3 do týdne, A mám v Polsku spoustu přátel.
Však i Solidarita z těch kořenů vykvetla.
Poláci Rusku nikdy neodpustili frončaft s Hitlerem a jejich společný plán
na likvidaci Poláků.Ani popravu polských elit v Katyni ap.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Katy%C5%88sk%C3%BD_masakr
Dokonce i toto neštěstí vykládají jako úkladný atentát -
https://denikn.cz/337415/polske-11-zari-deset-let-od-tragedie-prezidentova-letadla-vladni-pis-stale-mluvi-o-atentatu/
A co se týká ..... co můžou vědět němci o tom, jak to vypadá v
Orbánově Maďarsku? A vůbec nic nepovídej zrovna ty, o antisemitismu v
česku. Nám židi nevadí, stejně tak jako nám nevadí Vietnamci nebo
cigáni- pokud se chovají -normálně- slušně. To jen vy emigranti víte
víc, než my, kteří tu žijeme celý život. A ten rasismus si nech tam, kde
žiješ.
A na háku mají češi jak Zelenského, tak i Putina. Vlastně tam toho
,,visí,, víc- Biden, PP, Merkel, a právě teď Scholz.... a další.
Český člověk moc politiku neřeší....
A kdo se zajímá,dokáže být nestranný.O čemž např.svědčí obliba našich vojáků v zahraničních misích(např.v bývalé Jugoslávii) ,protože dokázali soucítit s obyvateli obou znesvářených stran.
No, já nevím. Mluvila jsem kdysi s jedním vojákem, který byl v jednotce
UNPROFOR, a ten na Srby hrozně sočil, že to jsou svině a hrdlořezové.
Rozhodně nevypadal na to, že by s nimi soucítil. 
Kromě Slovinska probíhaly etnické čistky všude-s něčím takovým skutečně soucítit nejde.
Cesky clovek tveho typu se stara jen o to, jak se mit za kazdeho rezimu
dobre, vsechno precka, ohne hrbet a vyckava,
co z toho vyleze..
Nemrač se hele kakat není sprosté slovo a jsem rád že jsem si díky
příspěvků Lorety vzpomněl že je čas jít na velkou stranu 