Jdi radeji na kavicku, nebo ven, jak doporucuje Kirke a prestan rozdavat odcizena "moudra"..jsou k nicemu, stejne jako ty
Jdi radeji na kavicku, nebo ven, jak doporucuje Kirke a prestan rozdavat odcizena "moudra"..jsou k nicemu, stejne jako ty
Ona svoji rezervaci raději neopouští, aby nedostala po tlamě. Tady si to dovolit může.
Radare, právě takovýmito příspěvky potvrzuješ to, co o tobě dlouhodobě píši. A nějak poslední dobou hrubneš, přikládám to k tomu, že jsi v koncích.
Rozeber moji větu a označ, co na ní bylo hrubéh? Moudrá a inteligentní ženo
Praporek: OBTĚŽOVÁNÍ JINÝCH UŽIVATELŮ DISKUZE A VYHROŽOVÁNÍ NÁSILÍM
Řešení: Ještě jednou příspěvek v podobném duchu, a máš ban.
Škoda, že tenhle praporkář, kterej mává vždycky, když se tu náhodou objeví Krystýna, hlásí to vyhrožování násilním, vulgaritami a napadáním, pokaždé jen jednostranně, což ji taky usvědčuje.
špinavá trojšestka určitě nasázela tolik praporků, víc než brambor na poli. Bylo by zajímavé kdyby Čury vymyslel aby se na každém profilu zobrazovala statistika kolik ten dotyčný nasázel praporků
Venku jsem byla. A vrátila se odtamtud asi před hodinou. Právě jsem dovařila, takže mám před sebou čerstvě uvařenou kávu a jdu se podívat, jaké bláboly jste tu zatím napsali. Jo, a kteráže to ta odcizená moudra jsou? Povídej. Ráda si s tebou o tom podiskutuji.
Já byla celé dopoledne ve městě. Nechala jsem si pojistit domácnost,
dali mi 30 % slevu, když tam mám účet, budu platit 1996 Kč ročně.
Nakoupila jsem záclony, froté prostěradla, vánoční svíčky a zvonky, dala
si kremroli a espresso v kavárně u Volfů a teď jdu na to. 
Ty se raději podívej na tohle. Dej si k tomu kávičku, protože tobě
takovéto záběry jistě dělají dobře.
https://www.facebook.com/reel/360301756449044
A z čeho tak soudím? Protože to neodsuzuješ.
Hamas vzešel z Muslimského bratrstva, založeného v Egyptě v roce 1928.
To se účastnilo arabského povstání v Palestině v letech 1936 až 1939.18.
srpna 1988 vydalo „Hnutí islámského odporu“ svou chartu. Jedná se o
komplexní manifest sestávající ze 6 samostatných odstavců. Charta
propaguje úplné zničení Státu Izrael prostřednictvím islámské svaté
války (džihádu) jako ústředního cíle Hamasu.
Sinwar je považován za jednoho ze strůjců velkého útoku na Izrael ze 7.
října. Jednašedesátiletý muž je od roku 2017 politickým vůdcem Hamásu,
který vládne v pásmu Gazy. Podle bezpečnostních zdrojů se Sinwar a
vojenský vůdce Hamasu Mohammed Deif ukrývají v systému tunelů v pásmu
Gazy.
A aby bylo jasno, Hamas zacal ostrelovat Israel a ne obracene, je to uz dlouho, stala jsem na miste, kde byl umisten pomnik Palestinenci zavrazenych deti, ktere byly v letnim tabore. Samozrejme je hrozne zabijeni nevinnych , Hamas ale napadl hudebni festival, kde byli pritomni prakticky jen mladi lide, obyvatelstvo Palestiny si zvolilo Hamas, to znamena , ze souhlasi se zabijenim nevinnych v Israeli, jako takovi jsou i zodpovedni za vsechno to zabijeni, navic Hamas se skryva pod nemocnicemi a odtud i operuje, neni nic horsiho, kdyz zneuziva vlastni obyvatelstvo..z toho je mozne si udelat obrazek, co je to za darebaky!
A Ukrajinci, kteří se také skrývají v nemocnicích, školách,
školkách, obytných domech, jsou rovněž darebáci? 
Clanek 51 UN charty oobrane statu se tyka vyhradne nemocnic.
Mas pro toto tvrzeni dukazy?
Izraelci je maji a taky je predlozili.
Zatím pod tou nemocnicí nenašli jedinou podzemní schovku,či tunel,jenom
pár starých pušek-
https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/-izraelska-armada-tvrdi-ze-v-nemocnici-sifa-nasla-zbrane-rukojmi-tam-nejsou/2440781
Ne, armáda zveřejnila satelitní snímky a materiály dokazující, že kliniku využívá Hamás.
https://www.zdf.de/nachrichten/politik/schifa-klinik-gaza-einsatzzentrale-hamas-israel-100.html
Právě před chvílí naše dobře informovaná stanice ,zvaná
Radiožurnál,sdělila přesně to,co jsem napsala.
Původní izraelské tvrzení o podzemních tunelech pod nemocnicí se
nepotvrdilo.
Naši "Lékaři bez hranic" naprosto vylučují,že by v jakékoliv tamní
nemocnici kde působí,byly podobné úkryty.
Prdlajs předložili. Tobě bych doporučila ten FB, a povinnost si vyhledávat informace i z jiných zdrojů. Jak mám věřit nějaké fotografii a tomu, že to našli právě tam?
Kdyz se tak pohorsujete nad tim, jak se chova israelska armada, bylo by na miste se zamyslet nad tim, jak se chovali ceske milice k sudetskym Nemcum, odehravaly se hruzostrasne sceny, teprve nedavno byly zverejneny dokumenty o tom, jak hazeli kocarky i s kojenci do reky, jak je bili do hlavy, jak jim auty prejizdeli nohy atd...
Takoví lidé, jako je katastrofa a jí podobní, bohužel existují.
Naštěstí jich není mnoho, sotva jedno procento, ale leckdy ve vypjatých
situacích dokáží strhnout ostatní, za normálních okolností slušné
lidi. Davová psychóza se tomu říká či říkalo, když dnes je v
medicínském slovníku slovo ,,psychóza" nahrazeno slovem ,,porucha". 
Tohle téma už je stejně vyčpělé,jako Benešovy dekrety a dost mi
vadí,když to někdo účelově vytáhne a ještě vytrhne ze
souvislostí.Poválečné chování tzv.Rudých gard bylo obdobně
ostudné,jako předválečné chování Sudetských Němců vůči Čechům.
https://zpravy.aktualne.cz/domaci/nemci-v-pohranici-vrazdili-cechy-unaseli-zidy-nechme-sebemrs/r~dffe05f0ba8111e8a4d90cc47ab5f122/
v roce 1930 zilo v Ceskoslovensku 3 231 688 prislusniku nemecke narodnosti. Vyraznym zlomem v cesko-nemeckych vztazich byla krize na prelomu 20.a 30.let. Ceska vlada preferovala ceske spravni uredniky v nemeckych oblastech , pricemz chybela socialni podpora zbidacelych, ponemcenych uzemi. V Praze se nenasel nikdo, kdo by podporil sudetsko nemecky proletariat, pak neni divu, ze zacal naslouchat hlasu z druhe strany. v roce 35 opustil Masaryk hrad a zbyl Benes, ktery poslouchal slepe spojence, nenasel se nikdo, kdo by si uvedomoval nebezpeci , hrozici ze strany Nemecka . Na druhe strane se velezrady dopousti ten, kdo se spoji v dobe ohrozeni s cizi moci, v tom smyslu se sudetsti Nemci dopustili velezrady. Vinu nese i vlada, ktera nedokazala zajistit pro vsechny stejne podminky snesitelne existence.
Chyběly sociální podpory, jo? Oni byli Sudeťáci tak neschopní, že
potřebovali sociální podpory? To říkáš ty, která nás za současné
sociální podpory tepáš?

Ne, byla svetova hospodarska krize a ceska vlada znevyhodnila sudetske Nemce. Rac si to dostudovat!
Samozrejme ne, je treba si o tom neco precist. A nechytej me za slovicka!
Nevykladej nesmysly Kamilo, o socialnich podporacj jsem se vubec nebavila a uz vubec ne s tebou! Zrejme dost zapominas!
Kdo je proti komunistům, je proti sociálním výhodám, což ty nepokrytě
jsi. 
Henlein zneužil dětské nemoci společného soužití - Němci byli proti vzniku Československa od samého počátku,ale rozhodně to šlo vyřešit jinak,než násilím=předstupněm německé okupace .Je to stejně neomluvitelné,jako ruské napadení Ukrajiny. S jediným rozdílem,že my se tehdy nebránili,což je vcelku logické.Rozlohou,počtem obyvatel a (ne)podporou západních zemí nesrovnatelné s Ukrajinou.
Nebránili jsme se, protože Benešovi bylo v Berlíně spojenci řečeno,
že když se budeme bránit, poneseme odpovědnost za případnou válku.
Že spojenci nemluvili do vzduchu, to jsme viděli v případě Jugoslávie -
Miloševič se rozpadu své země bránil, a byl nakonec souzen v Haagu coby
válečný zločinec...
Nám nic mi jím taky né,moje rodina i Čechy najímala a před Němci chránila.
Vztahy jednotlivců nebyly rozhodující,obdobně jako v současné době na Ukrajině.
To ano Češi byly vždy zkurveny národ né nadarmo to říkali Habsburkové,Hitler,komunisti a v dnešních dobách to i využívají od 90 let minulého století všechny vlády,jsou ohybacny,se staženým ocáskem proto ten lev s ocasem.
On Pavel Novotný není Čech?
To snad je podle tohohle politického vzoru dneska dovoleno, ne?
Lidé podobného ražení mu jeho hulvátské chování tolerují. Ne tak
lidé slušní. 
Přesně tak.
Pokud ale člověk slušný toleruje hulvátství jednomu a druhému ne, není
člověkem slušným. 
Po brutálních útocích teroristické organizace Hamas Izrael využívá svého práva na sebeobranu.
Na zaklade odstavce c.51 UN-charty, tykajiciho se obrany statu:
"Izrael se může útoku bránit - včetně masivních vojenských operací v
Gaze."
Výborně! Takže Rusové se podle stejného odstavce také mohou bránit
proti osmiletému napadání Rusů ukrajinskou armádou.

Praporek: OBTĚŽOVÁNÍ JINÝCH UŽIVATELŮ DISKUZE - OPAKOVANÉ
Řešení: Loretto, psala jsi, že jsi stokrát slušnější než my,
komunistky, tak se podle toho chovej! 