Můj obídek mňam.

Hnus z kuřecího separátu. Tak dobrou chuť k těm pomletým skeletům,
kůžím a chrupavkám. 
Nikdy tě nenapadlo, že tyhle fast foody do těch polotovarů přidávají
cosi závislostního?
Je to jen taková anketa.
no hlavně je to hnus, po kterým půlka američanů vypadá jako vyžraný prasata, když to konzumují denně...