Pořád se ohání tím, že je to zvyklost)))
Zvyklost.Co je to za slovo?Zvyklost jsou Velikonoce,(co chce omladina
zrušit),zvyklost je úcta ke stáří.Zvyklost je pouštět v MHD starší
sednout.Zvyklost je úcta k záchranným složkám,především respekt k
policii.Zvyklost je ,jít po škole pracovat,a nenechat se živit
rodiči.Zvyklost je poděkovat,pozdravit.Usmát se na
prodavače,lékaře,sousedy.I jen tak.Ale pozor.Není to ničím danné.Je to
na dobré vůli.Takže Pávku.Není zvyklost,brát s sebou na jednání o ČR
prezidenta opozice.Je zvyklost,brát politiky,jenž tzv."kopou"za své
občany.Je na čase ti ukázat,kde nechal tesař díru..