ne. ještě asi pár jiných má v podstatě jeho prvomoci, asi ne všechny,
ale v uvedneých blokazích ano. nevzpomenu na nick. každopádně na nějakém
tom organizačním foru jsme se na to byl luryho zeptat a tam figuruje i ten
ženský nick, kterou Lorak naprosto zblbnul dlouhýma mailama a těma jeho
připitomělýma vysvětlivkama a imbecilníma názorama a interpretacema.
nejdříc dostal měsíc, poté lurymu napsal výhružný email, že jestloi ho
hned nepustí zpátky, že ho bude žalovat na středočeský PČR, tak mu to
lury 2x protáhl a ještě přemýšlel, jestli mu to nedá na doživotí
:-)))))))
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

