Už před deseti lety jsem před ruskou hybridní a informační imperiální
válkou varoval...Předpověděl jsem všechno to, co dnes probíká, jčetně
snahy o demontáž demokratického režimu, snahy o oligarchizaci a
Putinizaci...Tehdy ještě žádná dezinfo masáž neběžela...Od té doby
píšu v podstatě to stejné, protože kdo jiný by měl být schopen
kritického myšlení, než ze své podstaty racionální bytost - filosof...

Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)
