Nepoučeni z vlastní bolestné zkušenosti stále propadáme omamnému
kouzlu myšlenky politiky appeasementu, jako jediné snadné cesty k míru
vyjednaného s mírumilovným ruským predátorem, který dokáže naši
zbabělost a připosranost velkoryse ocenit...I dnes se v domácí a Evropské
politice najde více slabomyslných a sobecky pokryteckých Nevillů
Chamberlainů, než statečných rozumně a strategicky uvažujících Winstonů
Churchilů...Opět Zvoní, zvoní zrady zvon...Tentokrát nad chudákem
Ukrajinou... 
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

