většina lidí nemá tušení, s jakou mafií tu musíte bojovat, že to děláte pro lidi i pro sebe, aby tu byla demokracie, solidní prostředí pro každého, důchodce i podnikatele, lidi nechápou, že Vám o peníze nejde, že když se dnes na vše vyserete, že nemusí dělat děti Vašich dětí a můžete se vyvalit jako vorvaň na pláži v Karibiku, snad už to lidé pochopí, po těchto fialových zmrdech
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)
