pouhým oponováním? odlišným názorem? evidentně... 
pouhým oponováním? odlišným názorem? evidentně... 
To víš. Slaboši umí jen banovat. Tady bohužel nikdo z nich na to nemá právo, tak píšou něco o vytáčení. DISKUTÉŘI....:-))))
tebe někdo zabanoval? Jen tak bez důvodu? Ale to je
mi vážně líto ))))...DISKUTÉRE...:-)))
A to tě irituje, viď? Taková těžká beznaděj. Memůžeš jen tak někoho odstřihnout, když píše co ti nejde pod kůži. Smůla no. U vás jste kdekoho blokli a teď si tam chudák pes štěká útržky z facebooku sama . No a vysírat chodíte tady
Bože, to je tak krásné - jsem stále na pochybách, zda je autorem
skutečně Chopin, nebo Yann Tiersen.
Má někdo solidní info?
Ano je. Majitel co vytvořil na YouTube toto sám píše dole pod hudbou že s domněním že je to Chopin sám to označil Chopin -Springs Waltz a sám se omlouvá že se nejedná o šíření nějaké desinformace že to dal s domnění že je to od Chopina a že se mu to líbí.
Pikomistr alias Radar v převleku, by se měl starat o svoji diskusi, a netrousit tu ty svoje štěky. Hlavně bys měl vědět, že obcházení BANU je zde na Chatujme porušení pravidel, a navíc si z huby děláš trhací kalendář, protože jsi tu tvrdil, že už sem chodit nebudeš. Pro mě jsi podvodník a kecal, který rád chodí vysírat na jiné diskuse, protože normálně komunikovat neumí. Což dokladuješ i na té diskusi, kde správcuješ.
Kam psal? U nás psát nemůže a tady by také neměl, protože i zde byl zabanovaný a navíc tu tvrdil, že už sem chodit nebude. U sebe píše, tam je také správcem diskuse a jediný, kdo by mu tam mohl dát BAN je LuRy.
Tady má ban jen jedna ,,lidumilná" osoba, vyvolávající všude hádky.

Měl ho tu i Radar, pokud si pamatuji. Nicméně zde po svém navrácení po několika svých příspěvcích napsal, že už sem nebude nic psát!!!!, což ale nedodržel a nastoupil sem pod falešným nickem Pikomistr. Přesně takovýmto způsobem se choval i na naší diskusi. Většina u nás zabanovaných nicků je jeho.