Souhlasit z Krudoxem,co je mega kretén a ke všemu ještě blbej je jako hodně ubohý. A at je ta Potua jaká je,někdy děsně prorežimní tetka,nebo jak to říct,tak ten Krudox je kokot a ke všemu ještě neuvěřitelně blbej kokot a debil co nesesmolí víc než jednu souvislou větu. Souhlasit z někým takovým je dost ubohý. Krudox,ten debil tak může někoho posuzovat,ten je ten pravej,ty vole...
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

