psal jsem, že na zkurvenečky už reagovat nebudu, udělám jednu vyjímku, máš to už výše vysvětleno, tak ještě jednou přiblblo, je rozdíl si udělat členství v KSČ, aby tě komouši pustili pracovně do zahraničí, a něco jiného komoušům ten jejich socialismus aktivně bránit, tímto s tebou ty přiblblo či placený darebáku končím, jsou hezčí věci na světě, než se dohadovat s kreténem, čao
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)
