To víš. Já jsem jen ubohý zoufalý ubožák, který je jen člověk a nemusí být všechno pravda, co poví. Co to meleš o nějakých příspěvcích. Že by jsi snad změnila názor a přišla na to, že i já umím diskutovat? Vždyť jsi dopodud tvrdila, že jen vysírám.
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

S tím rozdílem, že já blábolím
vědomě, ale ty těm svým blábolům bezmezně věříš....no svým. Spíš
blábolům svých opozičních idolů.