já mu rozumím trochu jinak, odbory fungují jen někde - ve státním
sektoru a asi ve velkých firmách, nevím přesně, ale v té obrovské
soukromé sféře nijak, tam musí člověk držet hubu a makat za mnohem míň,
nikdo za něj nelobuje, žádné platové tabulky neplatí...
takže pak ti z té soukromé sféry vnímají ty odbory a ty, za které
lobují, jako někoho, kdo je vlastně ze státního obírá...
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

