Západ prohrál definitivně na Ukrajině,když na spuštěnou vojenskou operaci Izreale v Gaze která svojí brutalitou daleko předčí cokoliv to co dělá Ruzko na Uktajině řekl jen to že nevidí,neslyší a jen bezvýhradně podporuje. Západ tímto ztratil jakýkolv morální kredit kohokoliv kritizovat. A v Gaze se touhle dobou děje genocida,proč o tom na seznamu není ani slovíčko ? Západu už nezbylo nic,jen vyprázdněné hodnoty. Prohraje. Válku na Ukrajině západ už prohrál,jen o tom ještě neví. Stejně tak jak tu co prohrál v Afganistánu
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)





