Sranda to je. Zvlášť s tím umíráním.-) Nemyslím úplnou apokalypsu ale třeba 14 denní výpadek elektriky nebo například občanské nepokoje, kdy bude lepší zůstat několik dní doma a nevystrkovat nos. Víš, kde se dá jednoduše sehnat pitná voda nebo jak filtrovat užitkovou vodu, když ti nepoteče z kohoutku? Jsou to zdánlivé hlouposti ale může se stát cokoli a každý by měl mít aspoň základní znalosti jak přežít mimo komfortní zónu. Ale sorry, to je zase můj zájem a koníček.-)
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)
