Protože nemohu posuzovat svět(přestože moji příbuzní žijí v USA a přátelé v Kanadě) ,zmínila jsem pouze Evropu ,kterou znám mnohem lépe .To nemá nic společného s ustrašeným čecháčkovstvím,které mi bůhvíproč přisuzuješ,ačkoliv léta tvrdím,že našinci jsou umírnění,jejich event.brblání neškodné a byla jsem naopak vydávaná za "vítače" jen kvůli varováním před vyvolávání strachu.
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)
