My vždycky hráli, jedno jestli karty, kulec, kostky...a plkalo se o všem a nikdo se nedrbal jako na diskuzích, pohodička...od května ´17 co zakázali v hospodách kouřit tam už nechodím, hrajeme doma když se to sejde....nikoliv ale pc pařbičky :))
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

, ....blbost je to totální, je na
majiteli jestli tam povolí kouřit....btw. na zastávkách mhd kouří
většina lidí a to vč. trávařů 
, jenže je to buzerace....