Ten pán je profesor a ví moc dobře co říká a hlavně co dělá...Sama
dobře víš (jako údajná podnikatelka), že ekonomická pravidla platí
stejně ve státní sféře, jako ve sféře soukromé...Že výdaje nesmí
převyšovat zisky, že se čas od času musí provést reformy a že je
potřeba nedělat dluhy a mít vyrovnané rozpočty... 
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)



Uspěch spočívá v zásadní věci...
Dráze nakoupit a levně prodat.
