Rozcestník >> Společnost a komunity >> Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Překlepy se tu neřeší. Blbé koláže mažeme.

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #86922

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
18.01.24 08:06:29 | #86922
Reakce na příspěvek #86921

Jo a ještě další věc - potraviny v Německu jsou kvalitnější,v ČR naopak dost často je i menší gramáž. Takže to zhrneme,část potravin je v ČR dražší až o třetinu,mají horší kvalitu a k tomu navíc i menší gramáž,za to Češi dělají ze 3x menší peníze. A jako odměnu ta tyhle všechny sračky mají tvoje kecy a aroganci. A vůbec by měli držet hubu a krok a být rádi že jsou rádi. Tohle nějak to máš ve své vylepené hlavě,ty pošahanče



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
18.01.24 09:02:33 | #86926 (1)

Co s tím miníš dělat ty? Možná by pomohlo větší a tučnější písmo.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
18.01.24 16:20:11 | #87070 (2)

Proč nereaguješ na to, co napsal? Aha, už vím, ty se o politiku "nezajímáš", proto máš jen takovéto pitomoučké poznámky k diskutérovi. Co by pomohlo tobě? Vzít rozum do hrsti a přestat se tu chovat jako ubožák.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
18.01.24 16:22:58 | #87075 (3)

Proč ty zase jako vždy reaguješ jen v osobní rovině diskutera, i když se tě to netýkalo? .-)))))))))))))))
ty neumíš normálně diskutovat?
nemusíš odpovídat .-)))



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
18.01.24 16:38:13 | #87089 (4)

Protože i příspěvek, na který reaguji, je v osobní rovině. A nebudu se tě ptát o dovolení, zda mohu na někoho reagovat. Proč ty tak rád diskutuješ v osobní rovině? I tento tvůj příspěvek takovým je. Mě nemusíš učit, jak se mám na diskusích chovat, ale sám by sis měl pročíst pravidla na Chatujme, abys je soustavně neporušoval. A vůbec, proč jsi na mě reagoval, když se tě to netýkalo?



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
18.01.24 22:35:33 | #87306 (5)

Ten příspěvek se tě vůbec netýkal .-))))
Ale ty se prostě potřebuejš hádat apředvádět, zásadně v osobní rovině .-)))))))

Tneto příspěvek byl zjišťovací, nikoli diskusní, proč se nedokážeš bavit normálně, ale jen v osobní rovině :-)))))

Tebe bych učit ani nechtěl, předem odsouzeno k zániku, TY DISKUTOVAT NEUMÍŠ. Nikdy jsi neuměla .-)))))

Zajímalo mne, proč nejsi schopna diskutovat jako normální člověk ale zásadně jen blábolíš v osobní rovině a to i na příspěvky, které se tě vlůbec netýkají :-))))



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
19.01.24 16:02:42 | #87442 (6)

Ty se dej vyšetřit, kdyby ne pro nic jiného, tak proto, že si myslíš, jak dobře zvládáš diskutovat. Když čtu tvoje příspěvky, tak naprostá většina z nich je vedena v osobní rovině. A to vůbec nezmiňuji skutečnost, že jsi v nich útočný a snažíš se každého urazit nebo přinejmenším zesměšnit.
To, co sám děláš, přisuzuješ někomu jinému, stejně tak, jako to tu dělala jedna nejmenovaná osoba. Asi jste stejně postižení.




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
19.01.24 16:04:19 | #87445 (7)

Běž si blábolit na svoje forum, tady to tvoje zoufalství, frustrace a mindráky nikoho nezajímají

Ty porostě nedokážeš normálně diskutovat, už to nikomu nemusíš dokazovat, tak se vzpamatuj a konečně se nech léčit, soudružko.

Já vím, že jsi těžce duševně postižená, zatím si z toho prdel nedělám, tak men do toho netlač, pacientko.

papa. *35244* a vyjeď *32522*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
19.01.24 16:12:37 | #87449 (3)

Martičko, kdyby jsi v hlavě něco nosila, pochoplla by jsi, že jsem reagoval a ptal se jej, jak to míní řešit. Je mi jasné, že naprosto stejně jako ty. Jen vyřvávat na netu, jak je všechno špatně.




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
18.01.24 09:06:46 | #86928 (1)

Potraviny v Německu "jsou" kvalitnější. Kvalitu měříme buď nějakou normou, nebo chutí. Kvalita měřená chutí není kvalita. To je jen o tom, co ti víc chutná. Kvalita měřená normou je kvalita, ale normy na potraviny jsou ve velmi omezené míře jak u nás, tak v německu

každopádně samozřejmě platí, že my, jako země, kterou jste vy komunisti zdevastovalia dostali 40 let za západní země (to číslo 92 parity bylo v době, kdy jste končili, 59), to se hned nedožene, ne za 30 let

co se gramáže týče, menší gramáž méně stojí. důležitá je pouze cena za 1 kg nebo nějakou stejnou váhovou jednotku :-)))))



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
18.01.24 16:03:48 | #87054 (1)

Když jsem žil v Německu jídlo bylo jako položka někde vzadu,tu je na prvním místě.