Zesměšnující obrázky dávat můžeš,ale podívej se třeba ted tady na foru kdo je tady z tebou a za tebou. Ty vidíš někoho ? Já teda ne. Jenom asi 4 lidi co se ti smějou jakej jseš debil. Jestli bude války mezi tvým světem a Ruskem,který podrží Čína,tak prohraješ. Říká ti něco terním ""Vyprázdněné hodnoty"" ?? Jseš jenom idiot,nic za tebou už není,jen idiotismus,LGBT,neziskovky,menšiny a islamizace
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)
