Víte velmi dobře a stejně dobře to vědí i ti hloupí Američané, že jejich vládu kontrolujeme bez ohledu na to, kdo sedí v Bílém domě. Víte, já to vím a vy to víte, že žádný americký prezident nemůže být v pozici, kdy by se nám mohl postavit, i kdybychom udělali nemyslitelné. Co nám (Američané) mohou udělat? Ovládáme kongresy, kontrolujeme média, řídíme šoubyznys a kontrolujeme všechno v Americe. V Americe můžete kritizovat Boha, ale nemůžete kritizovat Izrael...“
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)


