Antagon Uživatel je online | Předmět: RE: RE:
před okamžikem | #88285 (2)
Nebavíš mě,irituješ mě. Jseš jenom malej trapák. Jseš leštič ocasu
Radara jako nějakej jeho malej poskok. Ten souložit,tak ty mu k tomu budeš
ještě svítit,ty vole..Smekni klobouk,rozluč se a nazdar,voe..
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)


To je pro něj vyšší dívčí 

. Reagoval jsem na obsah, co ve zprávě bylo, ne na to,
kdo ti jí poslal. Vypadáš poněkud přepracovaně. Pleteš si pojem s
průjmem.