Kdepak, jen mě překvapuje dvojí metr místní správcové...Ráno
zablokovala za vysírání Martičku a ultrasprosťáky permanentně
napadající ostatní diskutníky tady ponechává...No, co už, je to jen její
věc a vrchního správce LuRyho... 
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)





soudružka zablokovala soudružku?
Tak to soudružka jen tak nenechá a
určitě z toho vyvodí důsledky.
Co si to ti soudruzi už dnes dovolí, to je
vrchol. Dávat si přes držky ve vlastním klubu 
