Jak chceš překonávat nějaké chyby,jakékoliv,když ten který by je měl překovávat je absolutně odproštěn od jakékoliv sebereflexe a kritického myšlení ? Jak může překonat chyby ten který si myslí že neomylný a že jen podle něj by všichni měli myslet ? To je neproveditelné. Jaká změna myšlení přišla ze strany západu po spackané válce v Íáíku ? Jak sebereflexe západu přišla po prohrané válce v Afganistánu ?
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

