Takhle to bylo za komoušů, plotem zadrátovaná rezervace a v ní krásný
smrad a zatuchlina...Soudruzi se báli otevřít hranice a ten smrad
vyvětrat, protože čerstvý vzduch by mohl ohrozit jejich totalitní
vládu...vyhovovalo jim, aby lidé zůstali v nevědomí a primitivní...Stejné
motivy jako komouši pro nezavedení korespondenční volby sleduje i soudruh
Oligarcha Babiš a jeho proruský přicmrndávač Okamůra...

Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)


