Rozcestník >> Společnost a komunity >> Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Překlepy se tu neřeší. Blbé koláže mažeme.

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #89498

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
29.01.24 13:33:47 | #89498
Reakce na příspěvek #89496

Vzdyt ty jsi jeste nebyla na svete, tak to nemuzes vedet! *4585* Deda s babcou ti vypraveli pohadky na dobrou noc...mozna tomu i sami verili, skutecnost byla ovsem jina, plno lidi se tisnilo v jednom bytecku, casto bez koupelny, zachod na chodbe a blba domovni duvernice , ktera hlasila na vyboru strany k tomu. Zily i dve az tri generace spolu, samozrejme byli i v te dobe budovani svetlych zitrku privilegovani obcane, ale bez nejakych mimoradnych zasluh se to neobeslo, ledaze by kradli ve velkem na statnim...pak to slo docela rychle, stacilo byt zednikem, nebo zavoznikem a dotycny, co opomijel moralni zasady, rychle posocialisticky zbohatl.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
29.01.24 13:47:54 | #89502 (1)

Ten barák ve kterém bydlím si vytisklo v 3D tiskárně. Drtivá většina baráků v naší vesnici byla postavena za komančů a svépomocí. Lidé si při stavbě pomáhali za jídlo a pití. Jednou já tobě, podruhé ty mně



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
29.01.24 16:39:03 | #89545 (1)

No jo 50 sátá léta byla špatná ale pak se to pořádně zlepšilo. Ale to jsem se teprv narodila tak to taky neznám ,holt Ty jsi starší tak už to pamatuješ víc neboť jsi to přímo prožívala.




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
29.01.24 17:02:00 | #89551 (2)

Snad jsi mela rodice, ne? Nebo ti ti nic nerikali, chvalili rezim, ze jsi tak udivena? O me se nestarej!