Ne,ty nejsi u pásu. Ty pobíráš důchod na hlavu,ale protože jsi si nevyběhal tak dobrý papíry na hlavu,jako Heraklit,tak si musíš ještě přivydělávat občasnými brigádami. Svůj čas jinak vyplnuješ kreslením obrázků u bláznů a nebo se venku odpichuješ dvěma hůlkama,jak magor. A důležitý je hlavně moderně liberálně myslet a virtuálního liberálního kamaráda Heraklita vždy podpořit,protože oba jste ujetí
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

