Kde Fialova vláda vydávala protiústavní zákony, kde likvidovala policii
a vyšetřovací týmy, kde snižovala trestní sazby z deseti let natvrdo na
podmínky pro našich ludí?...Nikde..Demonstrace dezolátů byly demonstrace
proti Ukrajině a za Rusko schované za hesla demonstrace prti bídě, proti
vládě atd. Když dva dělají totéž, není to totéž
primitivové...Stojíte na špatné straně dějin, na straně ruského
organizovaného zločinu...

Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

