Ja uz v tom rozdil skoro nevidim, lidi prichazeji legalne, nelegalne, je jen otazkou casu, kdy to bude vsude pomichane. Dnesni moznosti cestovani prinasi sebou i rychle se menici tvar obyvatelstva..
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

....míchat se rozhodně s nikým
nechci, asfaltky mě opravdu nepřitahují po žádný stránce
....na rychle se měnící tvar obyvatelstva
si nehodlám zvykat ani omylem, ...až zaklepu fuseklema ať se tu třeba
poserou další generace....bohužel...