Mylíš se je to koloběh závislosti člověk si zvykne a už bez toho nemůže být, chodí do práce yaby vše co mu tato společnost dá platil a dře se aby si myslel že se má dobře a nemá,zkus se zklidnit v tomto koloběhu bytí,aby jsi se zklidnila musela by jsi se od všeho distancovat,jak píšeš být bez všeho příroda les,bez elektroniky mobilu,pak přichází to vnitřní ticho zklidnění.
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)
