Všichni zemědělci a to napříc celou Evropou kritizují kromě tedy jiných věcí především dovoz neprověřených a pod cenou dotovaných Ukajinských produktů a potravin,plných pesticidů,jedů a radiace,které zemědelce ze zemí EU doslova likvidují. Plus další věci. Každý normální člověk podporuje zemědělce své země. Jen hajzové,hlupáci co to toho nevidí a nebo škůdci jim háží klacky pod nohy. Zemědělci mají mojí plnou podporu. I kdyby blokovali dopravu v Praze týden,mají mojí plnou podporu. A to jsem Pražák.
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)
