Jsi v situaci jako Jakeš dva měsice před převraterm. A do tohoto stavu jsi se dostal jen a jen ty sám. Organizaci která tady tvrdí že ten a ten je proruský a na zákaladě jejího tvrzení tady lidi očernujete,tady ovládla kantýnská :-)) Ty a tvá BIS máte relevanci a věrohodnost jako banda slimáků na dětským pískovišti. Ubohej blázne. Ty potřebuješ převrat jako prase drbání.
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)
