Lorettko, copak je ti k smíchu? To asi neznáš, viď? To víš, kam jdu já, jdou i oni, když si sednu nebo lehnu, mám je neustále vedle sebe. A když se zvednu, zvednou se i oni, aby mě následovali. Možná, že kdybys tohle někdy zažila, nebyla by z tebe taková zapřklá a nenávistná osoba.
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

vedle u trockistickýho pošuka
psala, že se zde scházíme staří komunisti, tak ji chytla romantika mládí
když nosila modrou svazáckou košili a musela sem juknout!

Lidka má lepší gramatiku než ty, na to,
že žije v Německu.