Podle mě ta jeho až patologická nenávist k Rusku pramení z toho že za normalizace,za Husáka musel držet hubui a krok,to byl zesranej až za ušima. Tak ted když už o nic nejde si to jako každej správnej zbabělec ventiluje a chce si to nevyhradit. Prolhanej,demagogickej,samolibej posera to je.
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

.....tak jako on může Rusy nenávidět
pouze žid, dle Solženicina jich vyvraždili 60 milionů!
