Slavit MDŽ je docela odvaha, protože žijeme v prostředí ideologických
fanatiků , kteří zapomněli na skutečný význam tohoto svátku obdobně,
jako bolševici v předchozím režimu .
A než začneme kohokoliv kritizovat :
https://www.novinky.cz/clanek/domaci-za-sexualni-trestne-ciny-navrhuje-ministerstvo-moznost-ukladat-penezite-tresty-40434229
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

...kytka je drahá a zvadne a ona si na
kytky stejně nepotrpí 