Tohle asi nebude jediné, co nevíš o ČR. Možná ti uniklo povícero věcí. Třeba to, že vláda má jen cca 17% podporu veřejnosti. Za další to, že nám lhali před volbami, a lžou nám i po nich. Možná ti uniklo i to, že tu zavedla cenzuru a ještě nabádala obyvatele k tomu, aby se navzájem udávali. Co je ale ze všeho nejhorší je skutečnost, že nám svými rozhodnutími škodí a názory obyvatel a opozice ji vůbec nezajímají.
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)
