Pouze konstatuji fakta slepičko!
Co se US týče, tak jsem shledal
normální američany jako bezva lidi, vůbec proti nim nic nemám mám pouze
proti jejich elitám co jim vládnou a které reprezentují jejich politiku a to
jsou skoro všechno židi nebo alespoň sionisti jestli o tom nevíš, pipko!
Ano i v Rusku jsme byl ale nebydlel jsem tam 12 let ale pouze 12 dní, ty malá
šwýcarská chudinko!

Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)


